Ana Sayfa Seyahat Havayolu Türkiye'den dönenler karantinadan muaf tutulacak

Türkiye’den dönenler karantinadan muaf tutulacak

Türkiye’den dönenler karantinadan muaf tutulacak

Türkiye’nin uyguladığı dış hat seyahat yasaklarını 10 Haziran’da kaldırması ile Antalya, İzmir ve Ankara’dan dış hat uçuşlarını ilk başlatan hava yolu SunExpress, İzmir ve Ankara’nın ardından, Antalya ve Gaziantep’ten de Londra’ya direkt seferlere başlıyor.

Uçuşlar yarın başlıyor

SunExpress, İzmir’den haftada iki kez ve Ankara’dan haftada bir kez sunduğu Londra uçuşlarının yanı sıra, 10 Temmuz itibarıyla Antalya ve Gaziantep’ten de Londra’ya (LTN) direkt tarifeli seferlerle uçmaya başlıyor.

İngiltere’nin Türkiye’yi de ‘seyahat koridoru’na dahil etmesi ile birlikte Türkiye’den İngiltere’ye seyahat edecek yolcular, 10 Temmuz itibarıyla karantina uygulamasından muaf tutulacak. Bu kapsamda, son 14 günde farklı bir ülkeye seyahat etmemiş olmak kaydıyla Türkiye’den İngiltere’ye seyahat edecek yolcular, karantina uygulamasına tabi tutulmaksızın Birleşik Krallık topraklarına giriş yapabilecek.

İlginizi Çekebilir
Koronavirüs salgınında nasıl beslenmeliyiz?

SunExpress yurtdışından şu noktalara uçuyor

SunExpress, merkezi Antalya’dan Almanya’nın Köln, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hanover, Münih, Stuttgart ve Berlin şehirlerine, İzmir’den ise Köln, Düsseldorf, Frankfurt, Hanover, Münih ve Stuttgart’a her gün karşılıklı seferler düzenliyor. Almanya dışında Avrupa’da önemli birçok destinasyona uçuş düzenleyen hava yolu Antalya’yı 21, İzmir’i 23 ve Adana, Kayseri, Diyarbakır, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Konya, Malatya, Samsun ve Trabzon olmak üzere Anadolu’nun 10 şehrini ise toplam 18 noktaya direkt tarifeli seferlerle bağlıyor.

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:
İlginizi Çekebilir
THY’nin yeni filmini izlediniz mi?

2 YORUMLAR

    • İyi akşamlar havayolu uçuşu iptal etmediği sürece birşey olmaz. Yani iptal olacağını zannetmiyoruz. Zaten ilerleyen günlerde havayolu ile görüşürsünüz.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Çok Okunanlar

Apple

Almanya’da Apple hakkında soruşturma açıldı

Almanya’da Apple hakkında soruşturma açıldı Almanya Federal Kartel Dairesi (Bundeskartellamt), Apple hakkında pazar hakimiyetini kötüye kullanıp kullanmadığına yönelik soruşturma başlattı. Federal Kartel Dairesi tarafından yapılan açıklamada,...

İlginizi Çekebilir

65 yaş

İşte 65 yaş üstüne tavsiye edilen basit adımlı egzersizler

İşte 65 yaş üstüne tavsiye edilen basit adımlı egzersizler Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgına karşı alınan tedbirler sebebiyle uzun süre evlerinden ayrılamayan 65 yaş ve...