Reklam

Ana Sayfa Seyahat Havayolu Sabiha Gökçen Havalimanı’na gideceklere uyarı

Sabiha Gökçen Havalimanı’na gideceklere uyarı

Sabiha Gökçen Havalimanı’na gideceklere uyarı

Sabiha Gökçen Havalimanı’nı D-100 Karayolu’na bağlayan ve yolcuların havalimanına giderken sıklıkla kullandığı güzergahta bulunan tünel, bakım onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatıldı.

Çalışmalarla ilgili yolcularına sosyal medya hesapları üzerinden bilgilendirmelerde bulunan İSG “Değerli misafirlerimiz, Tuzla-Sabiha Gökçen Havalimanı bağlantı yolu üzerinde yer alan tünel, bakım sebebi ile havalimanı yönünde trafiğe kapatılmıştır. Bu yolu kullanan yolcularımızın havalimanına ulaşım için alternatif yolları tercih etmelerini önemle rica ederiz.” sözlerine yer verdi.

Tünel 7 Ağustos’a kadar kapalı

Pegasus Havayolları da şu duyuruyu yaptı: “Tuzla -SabihaGökçen Havalimanı bağlantı yolu üzerinde yer alan tünel,bakım sebebi ile havalimanı yönünde 7 Ağustos’a kadar trafiğe kapatılmıştır. Bu yolu kullanan misafirlerimiz havalimanına ulaşım için alternatif yolları tercih etmelerini önemle rica ederiz”

İlginizi Çekebilir
Almanya'ya bilet satın almak isteyenler dolandırılıyor

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

1 YORUM

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

- REKLAM -

Çok Okunanlar

pandemi

Pandemi döneminde Almanya’da yazlık fiyatları arttı

Pandemi döneminde Almanya’da yazlık fiyatları arttı Genel olarak kiraların yüksekliğinden sıkça şikayet edilen Almanya’da, pandemi döneminde yazlık fiyatları da etkilendi. Pandemi nedeniyle otele gitmekten çekinen...

İlginizi Çekebilir

Sıla

Sıla yoluna çıkacaklar dikkat: Bu bilgileri kontrol ettiniz mi?

Sıla yoluna çıkacaklar dikkat: Bu bilgileri kontrol ettiniz mi? Avrupa'da yaşayan onbinlerce vatandaşımız, yasakların yakında kalkmasıyla karayolundan Türkiye'ye seyahat edecek. Sürücülerin bu yıl Koronavirüs salgını nedeniyle...