Ana Sayfa Önerilen Kaputaş Plajı salgın öncesi günlerine döndü

Kaputaş Plajı salgın öncesi günlerine döndü

Kaputaş Plajı salgın öncesi günlerine döndü

Antalya’nın dünyaca ünlü Kaputaş Plajı, kontrollü yeni hayat döneminde de tatilcilerin uğrak yerlerinden biri oldu.

Dünyaca ünlü plajın girişinde araç kuyruğu oluştu

Koronavirüs salgınına karşı tedbirlerin gevşetilmesiyle giriş yasağı kaldırılan Kaputaş Plajı sosyal mesafe ve maske kuralıyla yeniden hizmet vermeye başladı. Kısa sürede tatilcilerin akın ettiği plajın girişinde yüzlerce metre araç kuyruğu oluştu.

Kaş-Kalkan Yolu üzerindeki plaja gitmek isteyenler araçlarını yol kenarına park ederken, plajın girişinde ateşi ölçülen ziyaretçiler, maske takarak içeri alındı. Plajın birçok noktasına dezenfekte kabinleri konulurken, yerli turistlerin yanı sıra Fransa ve Rusya’dan da turistlerin geldiği görüldü.

İlginizi Çekebilir
İstanbul’a iki metro hattı daha geliyor

Normalleşme ile birlikte yeniden kapılarını açan Kaputaş Plajı, geçtiğimiz Ağustos ayında bir günde 10 bin kişiyi ağırlayarak tarihi bir rekor kırmıştı.

(BY)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:
İlginizi Çekebilir
Kanada Başbakanı eczanede aşı oldu

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Çok Okunanlar

Apple

Almanya’da Apple hakkında soruşturma açıldı

Almanya’da Apple hakkında soruşturma açıldı Almanya Federal Kartel Dairesi (Bundeskartellamt), Apple hakkında pazar hakimiyetini kötüye kullanıp kullanmadığına yönelik soruşturma başlattı. Federal Kartel Dairesi tarafından yapılan açıklamada,...

İlginizi Çekebilir

hizmet

Hafta sonu onlar da hizmet verebilecek

Hafta sonu onlar da hizmet verebilecek Türkiye'de 3 haftadır uygulanan 56 saatlik sokağa çıkma yasağında hizmet verebilecek işkollarına yeni eklemeler yapıldı. İçişleri Bakanlığı'nın 81 il...