ceset

Hollanda’da bir evde yıllar önce ölmüş ceset bulundu!

Hollanda’nın Amsterdam Zuid – Oost bölgesinde Nieuwlandhof bölgesinde bir apartman dairesinin tahliyesi esnasında, yıllar önce öldüğü tahmin edilen bir erkek cesedi bulundu.

Advertisement

Ne zaman öldüğü tam olarak bilinmiyor olsa da mahallede yaşayan kişiler, ölen adamı yaklaşık 3 yıldır görmediğini ifade etti. Apartmanda yaşayan kişileri hayretler içinde bırakan olay ile alakalı NH Nieuws sitesinde yer alan habere göre, adamın mahallede sayılı kişi ile görüştüğü, Flemenkçe bilmediği öğrenildi.

Hayatını kaybeden adamın komşularından, birinin evde herhangi hareket olmaması sebebi ile ev bürosuna haber verdiğini ve geçen 3 yıl içinde birkaç defa ev bürosu ile polis yetkililerinin gelerek evi kontrol ettiklerini aktardı.

Yalnızlık içinde öldüyse durum çok üzücü!

Ev bürosu yetkilileri basına yaptığı açıklamada 2021 yılının ortalarında adrese gediklerini, ancak sonuç alamadıklarını, iletişim kurmak adına ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını anlattı. Evin tahliyesinin dün planlandığını ve bir kişinin ne yazık ki hayatını kaybettiğini aktaran ev bürosu yetkilileri, kişinin şayet yalnızlık içinde ölmesinin çok üzücü olduğunu ifade ettiler. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor. Haberin devamı için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

(BK)

Kaynak: NH Nieuws

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin