Atlasglobal’de leziz yemekler, 30 kg bagaj hakkı, rahat koltuklar

Yurtdışında 40 noktaya uçan Atlasglobal uçak şirketi, ekonomi sınıfında bile fiyata dahil sunulan yemek ve 30 kilo bagaj hakkı ile dikkat çekiyor. Satış ve Pazarlama Başkanı Tuna Tunca “Frekans sayımız ve destinasyonlarımız artacak” dedi.

Hem Türkiye’de hem de yurtdışında sunduğu uçak seferleriyle havacılık sektörününde önemli bir yer edinen Atlasglobal, iddialı adımlar atarak girdiği Avrupa pazarında 2017’de daha da büyüyeceğinin sinyallerini verdi. İstanbul’daki Crowne Plaza Otelinde Almanya’da görev yapan Türk gazetecilerle bir araya gelen şirket yöneticileri, 2017 hedeflerini tanıttılar.

Daha fazla noktaya uçacağız

Atlasglobal Satış ve Pazarlama Başkanı Tuna Tunca, yurtdışında 40 noktaya uçtuklarını ve uçak sayılarının 27’ye çıktığını belirtirken şunları söyledi: “Temmuz 2016 itibari ile Hamburg’dan İstanbul’a seferlerimizi başlattık. 2017’de daha yüksek oranda yatırımlarımıza devam edeceğiz. Frekans sayımız ve destinasyonlarımız artacak. Sunduğumuz yüksek hizmet kalitesiyle de yolcularımıza en iyi servisi vermeyi hedefliyoruz. Önceliğimiz güvenlik, ikinci önceliğimiz ise hizmet kalitemiz.

İlginizi Çekebilir
Gurbetçilerin hüzünlü dönüş yolculuğu başladı

Ağırlık Rusya ve Balkanlar

Bu sene Rusya’ya ağırlık vereceğiz. 12 tane yeni Rusya hattı açılacak. Balkanlar’da da 3-4 yeni hat açılacak. Çok hızlı büyüyoruz. 2016’da doluluk oranından yolcu sayısına kadar herşeye rağmen başarılı bir yıl geçirdik. Hızlı aksiyona geçebilen bir havayolu olmamız, diğer şirketlere göre daha az sıkıntı çekmemizi sağladı.”

İlginizi Çekebilir
Gurbetçiler saatlerce kuyrukta bekledi- İZLEYİN

Almanya’da görüşmelerimiz sürüyor

Air France ile imzalanan code share anlaşması ile Paris’e günlük sefer sayısını üçe çıkardıklarını hatırlatan Tunca, “Bu anlaşmalar devam edecek. Almanya’da da havayolu şirketleri ile görüşüyoruz.” dedi.

Yolcunun memnun kalması için herşey yapılıyor

Yolcu memnuniyetine büyük önem verdiklerinin altını çizen Tunca şu örnekleri verdi: “Her uçuş sonrası yolcular arasından beş kişiyi arayıp uçuşun nasıl geçtiğini soruyoruz. Ücretsiz bisiklet veya kayak takımı taşıma hizmetlerimiz de var.”

Uygun bilet için gidiş – dönüş alın

Türkiye’de uzun süre kalan emeklilere bileti daha uygun fiyata almaları için tavsiyede de bulunan Tunca “7 günlük bilet ile 90 günlük bilet arasında ciddi bir fiyat farkı var. Uzun süre Türkiye’de kalacak emeklilerin sadece gidiş bileti almak yerine gidiş-dönüş bileti almasını tavsiye ediyoruz. Bu şekilde fiyat daha uygun olacaktır” dedi.

İlginizi Çekebilir
Sırbistan/Bulgaristan gümrük kapılarındaki yoğunluğa müdahale

Yemek ikramı ve bagaj hakkı büyük avantaj

Atlasglobal Hamburg Müdürü Orhan Kabaoğlu ise Hamburg – İstanbul Atatürk Havalimanı uçuşlarına büyük önem verdiklerini söyledi. Kabaoğlu, şirketin yolcuyu memnun etmek için sunduğu hizmetleri şu şekilde sıraladı: “En önemli özelliğimiz koltuklar arasındaki mesafe. Uçakta koltuk arası mesafe 77 santim. Tüm ekonomi sınıfındaki uçuşlarda yolculara yemek ve içecek ikramı yapılıyor ve her yolcunun 30 kg serbest bagaj hakkı var. Olabilecek en iyi servisi veriyoruz.” Şirketin Kurumsal İletişim Müdürü Semin Ateş ise gazetecilerin sorularını cevapladı.

İlginizi Çekebilir
30 Liralık mesafeye 100 Euro istedi: “Siz Almancısınız sizde para vardır”

Haber: Ahmet Atak 

atlasglobal5
İstanbul’da düzenlenen basın toplantısına Atlasglobal Satış ve Pazarlama Başkanı Tuna Tunca (ortada), Atlasglobal Hamburg Müdürü Orhan Kabaoğlu (solda), şirketin Kurumsal İletişim Müdürü Semin Ateş (sağda) ve Marka İletişim Uzmanı Demet Telkeş katıldı.

atlasglobal4

Atlasglobal Hamburg Müdürü Orhan Kabaoğlu misafirlerini uçuş personeli ile birlikte ağırladı.
Atlasglobal Hamburg Müdürü Orhan Kabaoğlu misafirlerini uçuş personeli ile birlikte ağırladı.

atlasglobal9 atlasglobal8 atlasglobal7

Atlasglobal Hamburg Müdürü Orhan Kabaoğlu ve şirket yetkilileri aralarında turizmavrupa.com'un da bulunduğu gazete ve dergi temsilcilerini İstanbul'da ağırlayarak şehir hakkında bilgi verdiler. Gazeteciler davetten memnun ayrıldılar.
Atlasglobal Hamburg Müdürü Orhan Kabaoğlu ve şirket yetkilileri aralarında turizmavrupa.com’un da bulunduğu gazete ve dergi temsilcilerini İstanbul’da ağırlayarak şehir hakkında bilgi verdiler. Gazeteciler davetten memnun ayrıldılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

Sosyal Medyada Biz

76,444BeğenenlerBeğen
2,883TakipçilerTakip Et
807TakipçilerTakip Et
227AbonelerAbone

En Yeniler

SunExpress

Gurbetçilere güzel haber: Kayseri’den Viyana’ya direkt uçuş

Avrupa ülkelerine direkt uçuşlar arttı SunExpress Üst Yöneticisi Max Kownatzki, SunExpress'in 27 ülkede 52 noktaya sefer düzenlediğini, Kayseri'nin de Anadolu'daki önemli noktalardan biri olduğunu belirtti....

Çok Okunanlar

SunExpress

Gurbetçilere güzel haber: Kayseri’den Viyana’ya direkt uçuş

Avrupa ülkelerine direkt uçuşlar arttı SunExpress Üst Yöneticisi Max Kownatzki, SunExpress'in 27 ülkede 52 noktaya sefer düzenlediğini, Kayseri'nin de Anadolu'daki önemli noktalardan biri olduğunu belirtti....

Önerilen