eğlence
Advertisement

Türkiye’nin en büyük online eğlence festivali ile 2020’ye veda

Türkiye insanlığın üzerine kabus gibi çöken Koronavirüs salgınıyla anacağımız 2020’yi dev bir festivalle uğurlayacak. Türkiye’nin en büyük online etkinliği olan Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali’nde canlı konserler, söyleşiler ve e-spor turnuvaları gerçekleştirilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenleyeceği Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali, online olarak gerçekleştirilecek. 17-20 Aralık tarihleri arasındaki festivali Müge Boz ve Oğuzhan Uğur sunacak.

Ünlü isimlerden mini konserler

Dolu dolu bir programla 2020’ye veda edecek olan dev festivalde, her akşam Spor İstanbul sosyal medya hesaplarından 30’ar dakikalık canlı konser yayınları yapılacak. Festivalde; Edis, Ceza, Oğuzhan Koç, Pinhani, Can Bonomo, İlyas Yalçıntaş ve Evrencan Gündüz sahne alacak.

Fenomenleri ile sohbetler

Dört günlük festivalde Orkun Işıtmak, Serdar Kuzuloğlu, Didem Soydan, Umut Yıldız, Elraenn, Burcu Özberk, Cem İşçiler, Kıvanç ve Burak, Emir Yargın gibi dijital dünyanın sevilen isimleri canlı yayında oyunlar oynayacak, sohbet edecek.

E-Spor turnuvaları düzenlenecek

E-spor dünyasındaki en keyifli oyunların turnuva finalleri, festival boyunca heyecanı ve rekabeti üst düzeye çıkaracak. Kazananlar büyük ödüllerin sahibi olacak. 25 bin oyuncunun katılacağı dev turnuva Türkiye’nin en büyük e-spor turnuvası olarak kayıtlara geçecek.  Turnuvada dereceye girenlere toplamda 75 bin TL değerinde ödül verilecek. Turnuvaya başvurular www.genclikburada.istanbul adresinden yapılacak.

Twitch ve Youtube’dan yayınlar yapılacak

Ayrıca Twitch ve YouTube’un en sevilen yayıncıları, bu festivalin coşkusunu tüm Türkiye’ye yansıtmaya hazırlanıyor. 100 bin ile 2 milyon ve üstü aboneleri bulunan dijital yayıncılar festivali herkese ulaştıracak.

(BY)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:
Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin