Türk Hava Yolları Mart ayında bu noktalara uçacak

265
Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları Mart ayında bu noktalara uçacak

Koronavirüs salgınında ülkelerdeki tedbirler sürekli değişiklik gösterirken, Türk Hava Yolları Mart 2021 uçuş planını güncelledi. THY’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; bu ay 223 destinasyona uçuş gerçekleştirileceği ilan edildi.

21 Mart – 31 Mart 2021 arasındaki biletlemelere sınırsız değişiklik hakkı

Türk Hava Yolları’nın duyurusunda, “Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz. Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020-31 Mart 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın. Uçuş takvimi 31 Mart 2021 tarihine kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.” denildi.

İlginizi Çekebilir
Almanya'ya uçanlar virüs tehlikesi ile karşı karşıya: "Omuz omuza bekledik"

Yolcular THY’nin yeni uçuş planına https://www.turkishairlines.com/tr-int/duyurular/coronavirus-salgini/guncel-ucus-plani/adresinden ulaşabiliyor.

(BY)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

 

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin