THY’den yurtdışına yüzde 40 indirim kampanyası

259
THY

Tatil

THY’den yurtdışına yüzde 40 indirim kampanyası

Türk Hava Yolları (THY) hem yurtdışına hemde yurtiçine indirim kampanyası başlattı. Kampanyaya göre biletlerini 15 Ocak tarihine kadar havayolundan satın alanlar 1 Nisan-31 Aralık 2021tarihleri arasında yurtiçi ve yurtdışına 40 indirimle uçacaklar.

THY yolcuları kampanya kapsamında satın alacakları biletlerin tarihinde ücretsiz değişiklik yapma hakkına da sahip olacaklar, iptal ya da iade durumunda ise ücret sınıfı kuralları geçerli olacak. Ercan Havalimanı ve Çin anakarası (Pekin, Şangay, Guangzhou ve Xi’an) varışlı/çıkışlı noktalar kampanya kapsamında değildir.

Kural ve koşullar

Kampanya 13 Ocak 2021 – 15 Ocak 2021 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 1 Nisan 2021 – 31 Aralık 2021 arasında olan biletler için geçerlidir.

Kampanya tek yön, gidiş dönüş Economy ve Business Class yurt dışı uçuşlarda geçerlidir.

Kampanya yurt içi uçuşlar, Ercan Havalimanı ve Çin anakarasındaki varışlı/çıkışlı noktalara olan uçuşlar hariç (Pekin, Şangay, Guangzhou ve Xi’an) bütün noktalarda geçerli olacaktır.

İlginizi Çekebilir
İstanbul Havalimanı ilk metro seferine 2020 yılında kavuşacak

Kampanya kapsamında sunulan %40 indirim base ücret üzerinden hesaplanmaktadır, indirime havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahil değildir.

Kampanya tüm satış kanallarında geçerlidir.

Değişiklik durumunda ücretsiz değişiklik hakkı bulunmaktadır. İptal ve iade durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir.

Biletleme ve seyahat dönemleri Türkiye saati ile başlayıp bitecektir.

Bilet fiyatları günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.

İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde,AnadoluJet ve Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında geçerli değildir.

Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

(GŞ)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin