saç
Advertisement

Saç ektirmek için İstanbul’u tercih etti

Londra’nın önde gelen kuaförlerinden biri olan Samet Zili, saç ektirmek için Türkiye’yi tercih etti. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen Zili, “Saç ekimi önemli bir işlem, bu konuda çok araştırma yaptım ve İstanbul’a karar verdim” dedi. Uzun süredir İngiltere’de yaşayan ve Hairbysam adlı kuaför salonuyla Londra’da faaliyet gösteren kuaför Samet Zili, daha gür saçlara sahip olabilmek için saç ektirdi. Geçtiğimiz günlerde Londra’dan İstanbul’a gelen Zili, operasyon için Hair of İstanbul’u tercih etti.

“İleri teknikleri uyguluyorlar”

İşlem sırasında ve sonrasında hiçbir ağrı hissetmediğini belirten Samet Zili, operasyondan memnun kaldığını söyleyerek, “Dünyadaki gelişmiş sağlık merkezlerinin saç ekiminde kullandıkları ileri teknikleri uyguluyorlar. Teknolojiyi yakından takip ediyorlar. İşlem öncesinde de, sonrasında da hastalarıyla güzel bir iletişim kuruyorlar” şeklinde konuştu.

“Türkiye sağlık alanında 1 numara”

Türkiye’nin sağlık alanında zirvede yer aldığını dile getiren Samet Zili, saç ekimi yaptırmaya karar verdikten sonra da uzun süre araştırma yaptığını ve sonunda kendi ülkesinde karar kıldığını belirtti. Zili, “Saçlarım zaten var, ancak daha canlı ve gür görünmesini istediğim için ekim yaptırmaya karar verdim. Çok araştırdım, sonunda yine ülkemi tercih ettim. Hiçbir sorun yaşamadım. Tüm sağlık konularında olduğu gibi saç ekiminde de doğru tedavi çok önemli. Yaptırmayı düşünen herkese en iyi yerleri seçmelerini öneririm” diye konuştu.

(İHA)

 

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin