Pegasus’tan yüzde 50 indirim kampanyası

Pegasus’tan yüzde 50 indirim kampanyası

Pegasus havayolları yurt içine Salı ve Çarşamba günleri için indirim kampanyası başlattı. Kampanyaya göre biletlerini 12 Ekim’e (saat 23:59’a kadar ) flypgs.com ya da Pegasus mobilden alanlar 2 Kasım 2021 – 23 Mart 2022 tarihleri arasında  Salı ve Çarşamba günleri  vergiler hariç %50 indirimle uçacaklar.

Kampanya kuralları

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Salı ve çarşamba günü gerçekleşen tüm yurt içi uçuşlarında geçerlidir. (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

 • Kampanya İndirim Oranı: Salı – çarşamba yurt içi uçuşlarında vergiler hariç %50 İndirim
 • “Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar”
 • Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
 • Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Salı Çarşamba %50″ butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.
 • Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilir. Ücretsiz BolBol üyesi olmak için tıklayınız.
 • Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.
 • İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Bu kampanyadan satın aldığınız biletleri ceza ödemeden değiştirebilir, açığa alabilirsiniz. Değişiklik yaptığınız durumda yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilirsiniz.
 • Cezasız değişiklik ve açığa alma hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz.
 • Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kuralları’nda belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.
 • Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.
 • Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz
İlginizi Çekebilir
Berlin'den İzmir'e giden uçakta üzücü olay
İlginizi Çekebilir
Pegasus’tan ücretsiz değişiklik ve açık bilet hakkı

(GŞ)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

Sosyal Medyada Biz

76,444BeğenenlerBeğen
2,883TakipçilerTakip Et
807TakipçilerTakip Et
227AbonelerAbone

En Yeniler

SunExpress

Gurbetçilere güzel haber: Kayseri’den Viyana’ya direkt uçuş

Avrupa ülkelerine direkt uçuşlar arttı SunExpress Üst Yöneticisi Max Kownatzki, SunExpress'in 27 ülkede 52 noktaya sefer düzenlediğini, Kayseri'nin de Anadolu'daki önemli noktalardan biri olduğunu belirtti....

Çok Okunanlar

bilet

Diyarbakır – Trabzon uçuşları başlıyor: Bilet ücretleri ne kadar?

Diyarbakır – Trabzon uçuşları başlıyor: Bilet ücretleri ne kadar? Anadolujet yurt içindeki 43 nokta ve 75 hatlık uçuş ağına yeni bir hat daha ekliyor. Havayolu...

Önerilen

dalga

Belçika’da 4’üncü dalga başladı

Belçika'da 4'üncü dalga başladı Belçika Sağlık Bakanı Frank Vandenbroucke, vaka sayılarının arttığını ve ülkenin "açıkça 4'üncü dalgaya girdiğini" söyledi. Vandenbroucke, kamu televizyonu VRT'ye yaptığı açıklamada,...