cezasız

Pegasus’tan cezasız bilet değişikliği hakkı

Pegasus Hava Yolları, 31 Aralık 2021’e kadar satın alınan tüm yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinde, misafirlerine cezasız değişiklik hakkı tanıyor.

Bu tarihe kadar biletler açığa alınabiliyor

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Pegasus misafirleri, seyahat planlarının değişmesi durumunda son uçuş tarihi 29 Ekim 2022’ye kadar olmak koşuluyla ceza ödemeden biletlerini açığa alabiliyor ya da değiştirebiliyor.

Yalnızca tarifeli Pegasus seferleri için geçerli olan kampanya kapsamında, tüm bilet sınıflarında cezasız değişiklik ya da açığa alma hakkı bulunuyor. Bilet değişikliği yapılması durumunda, değişiklik yapılan uçuşun taşıma ücretindeki kalemler ile ilk uçuşun taşıma ücretindeki kalemler arasında ücret farkı var ise her bir ücret farkı tahsil ediliyor.

Kampanyaya katılım için değişikliklerin uçuştan en az 24 saat önce yapılması gerekiyor. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki adresinden ulaşılabiliyor.

(Aj)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

1 YORUM

  1. 2020 yili icinde ucus seferleri iptal oldugu icin almis oldugum bilet bedellerinin geri ödenmesi icin defalarca müsteri hizmetlerini aradigim halde muhatap bulamadim. sucum Pegasus’tan bilet almakmiydi ?

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin