Kültür ve
Advertisement

Kültür ve Turizm Bakanlığı, dünya genelinde yapılacak olan Müzede Selfie Günü yarışmasına Türkiye’de eşlik ediyor. Müzelerde selfie çekimlerini ile  sosyal medyalarda belirlenen hastaghlerle paylaşım yapanlar arasından 1’inci seçilecek

Müzeleri gezerek ödül sahibi olabilirsiniz

Dünya genelinde düzenlenen Müzede selfie günü yarışmasına Türkiye’de eşlik ediyor. Vatandaşların müzelere olan ilgisini arttırmak ve ülkemizde bulunan müzelerin tanıtımını uluslararası alana taşımak için tüm vatandaşlarımızı yarışmaya davet etti. Ülkemizde yer alan müzelerde selfie fotoğrafını sosyal medyalarından #museumselfiedayturkey  ve #müzedeselfiegünü hastaghleri ile paylaşacaklar. 11 Ocak’ta başlayan yarışma 15 Ocak gece yarısında sona erecek. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı ödülleri açıkladı

Müzede selfie günü yarışmasına Türkiye’den katılım sağlayacak yarışmacıların içinde uluslararası yarışmacılara da  yer veriliyor. Özçekim yarışmasında birinci seçilen Türk yarışmacına MüzeKart, uluslararası katılımcıya ise Türkiye’de bulunacağı süreçte Devlet Opera ve Balesi’nin etkinliklerinden davetiye verilecek. 

(SK)

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin