Reklam

Ana Sayfa Aktuel Haberler Komşuda halk restoran ve kafelere hücum etti

Komşuda halk restoran ve kafelere hücum etti

Komşuda halk restoran ve kafelere hücum etti

Koronavirüsle mücadele tedbirleri çerçevesinde 6 aydır kapalı olan yeme içme işletmelerinin dış mekanlarının açıldığı Yunanistan’da vatandaşlar kendini restoran, bar ve kafelere attı.

Ülkede Kasım 2020’den beri sıkı şekilde uygulanan tedbirler gevşetildi. Turizm sezonunun yaklaşması nedeniyle restoran, bar ve kafelerin dış mekanları yeniden hizmete açıldı. Kısıtlamaların azaltılmasıyla Atina halk dışarıya akın etti.

Masalarda en fazla 6 kişi oturacak

En az 1 metre mesafe aralıklarla düzenlenen masalarda en fazla 6 kişi olması şartıyla açılan, işletmelerde müşterilerin sosyal mesafeye uyma ve maske takma zorunluluğu devam ediyor. Mekânların saat 22.45’e kadar hizmet vereceği Yunanistan’daki sokağa çıkma yasağı 23.00-05.00 saatleri arasında uygulanacak.

İlginizi Çekebilir
Almanya'da milletvekili maaşlarına kesinti

(BY)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

 

İlginizi Çekebilir
Hollanda'da sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılıyor

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

- REKLAM -

Çok Okunanlar

İstanbul

İstanbul havalimanları en sakin arife günlerinden birini geçiriyor

İstanbul havalimanları en sakin arife günlerinden birini geçiriyor Yeni tip koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma"nın Ramazan Bayramı'nı kapsaması nedeniyle İstanbul havalimanları en sakin...

İlginizi Çekebilir

sırbistan

Sırbistan’da kapkaç tehlikesi

Sırbistan'da mola yerlerinde dolaşan hırsızlar, özellikle gurbetçilerin araçlarını gözüne kestiriyor. Aracınızın soyulmasını istemiyorsanız bu habere dikkat.  Karayolundan Türkiye'ye seyahat eden ve Türkiye'den dönen bazı vatandaşlarımız...