gurbetçi

Fransa’da yaşayan gurbetçi aile Türkiye’den yardım bekliyor!

Fransa’da yaşayan gurbetçi ailenin 23 yaşındaki oğlu İbrahim Öztürk, kalp ameliyatı geçirmesinin ardından durumu kötüleşmeye başladı. Hastanede tedavisine devam edilen gurbetçi Öztürk’ten umudumu kesen doktorlar fişini çekme kararı aldı. Gurbetçi aile çocuklarının naklinin Türkiye’ye gerçekleştirilmesi için yardım çağrısında bulundu.

Advertisement

Fransız doktorlar fişini çekecek!

Haber7 sitesinde yer alan habere göre, ameliyatının ardından 50 gündür yoğun bakımda tedavi görmeye devam eden İbrahim Öztürk’ün durumunun stabil olduğunu belirten Fransız doktorlar, gurbetçi aileye hastanın fişini çekme önerisinde bulundu. Gurbetçi aile Türkiye’den yardım bekliyor. Haberin devamına buradan ulaşabilirsiniz.

(BK)

 

Advertisement

1 YORUM

  1. Aile için üzücü bir durum . Aile adına bende üzgünüm belki de aynı durum benimde başıma gelebilirdi. Ama Avrupa’da yasan Türklerin keyifleri söz konusu olunca keyiflerinden başka bir şey düşünmemesi ve iş sıkıntıya girince Türkiye bize yardım et demesi. Ben Avrupa’da yaşayan bir aileye benim Avrupa’ya gitmeme yardımcı olun desem en küm ederler. Peki ben niye onların sıkıntılarını onlarla bölüşüyorum da onlar keyiflerini benle paylaşmıyor. Beni eleştireceksiniz ama acı gerçek böyle.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin