cenazesi

Cenazesi 2 yıl sonra banyoda bulundu!

Londra’da meydana gelen olay, bölgede yaşayan herkesi ürküttü. İngiltere’nin Londra kentindeki Peckham mahallesinde bir binada yaşayan insanlar, bir evden gelen kötü kokuları şikâyet etti.

Advertisement

Bina sakinleri 2019 yılının Ekim ayından beri kötü kokunun kaynağını bulmak istiyordu. Binada bulunan dairelerden birinde yaşayan kişinin uzun zamandır kirasını ödemediği ve kapısından önünde bisikletinin hiç kımıldamadan duruyor olması ile posta kutusuna gelen zarfların birikmesi, komşuların bu eve yoğunlaşmasına neden oldu. Site yönetiminin şikâyeti üzerine sonunda bölgeye gelen ekiplerin karşılaştığı manzara dehşete düşürdü. Polis ekipleri eve girdiğinde iskelete dönmüş bir kadın cesedi ile karşılaştılar.

Kapının altına havlu koymuşlar

Kötü bir şekilde hayatını kaybeden kadının yan dairesinde oturan komşusu, kötü kokuları engellemek için kapısının altına havlu koyduğunu söyledi. Yaşlı kadının pandemi nedeni ile yurtdışına gittiğini düşündüklerini ve asla böyle bir son beklemediğini söyleyen komşular yaşanan olaylar karşısında adeta dehşete düştü. Cesedin bulunması üzerine kötü kokunun sebebi ortaya çıktı. Polis, kadının etnik kökenlerini öğrenebilmek için daha önce onu tanıyan kişilerden yardım istedi. Haberin devamına buradan ulaşabilirsiniz.

(BK)

 

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin