Ana Sayfa Önerilen Ayder Yaylası en sakin günlerini yaşıyor

Ayder Yaylası en sakin günlerini yaşıyor

Ayder Yaylası en sakin günlerini yaşıyor

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı dünyaca ünlü Ayder Yaylası, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında en sakin Ramazan Bayramı’nı geçiriyor. Hafta sonunu değerlendirmek, günlük yaşamın yoğunluğundan uzaklaşmak ve aynı zamanda bayram tatillerini geçirmek isteyenlerin uğrak yeri olan, yerli ziyaretçilerin yanı sıra özellikle Arap turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği Ayder Yaylası, bu bayram, Kovid-19 salgını nedeniyle sessizliğe büründü.

Ayder

Ayder’de, kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor

Şelaleleri, doğal güzellikleri ve kaplıcalarıyla ilgi çeken Ayder’de, kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Yayla sakinlerinden Cumali Kaboğlu,Kovid-19 salgınından önce bölgeyi on binlerce kişinin ziyaret ettiğini söyledi.

İlginizi Çekebilir
Türkiye'de 180 milyon yolcu uçak seyahati yaptı

Eskiden bayramların yoğun geçtiğini anlatan Kaboğlu, “Bu bayram pandemiden dolayı sessiz bir gün yaşıyoruz. Yaylalar bize kaldı. Pandeminin etkisi çok.” dedi.

(Aj)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

 

 

İlginizi Çekebilir
Almanya'dan gelen Türk tur operatörleri Marmaris’te

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Çok Okunanlar

Havayolu

Havayolu Malatya – Frankfurt uçuşlarına başlayacak

Havayolu Malatya - Frankfurt uçuşlarına başlayacak SunExpress havayolu 2021 yazında Anadolu ve Avrupa arasındaki uçuş ağını genişletmeye devam ederken bu kapsamda 27 Haziran itibarıyla Malatya'dan...

İlginizi Çekebilir

Çeşme

Çeşme Ilıca Halk Plajı’na “Mavi bayrak” ödülü verildi

Çeşme Ilıca Halk Plajı'na “Mavi bayrak” ödülü Türkiye'nin en çok ziyaret edilen plajlarından biri olan Çeşme Ilıca Halk Plajı, Mavi Bayrak ile taçlandı. Türkiye Çevre...