seri katil

Almanya, 19 yaşındaki seri katil kızı konuşuyor!

Almanya’da yaşayan 19 yaşındaki Sarah M. farklı chat sitelerinde kullandığı Domina Cherry takma adı ile kurban avına çıktı. Tam 241 erkek ile iletişime geçen Sarah, öldürmek için Iraklı Zayed E.’yi seçti. Cinsel ilişki tuzağı ile Iraklı adamı katleden Sarh M’e cinayetten iki ay evvel borderline sendromu teşhisi konduğu ortaya çıktı. Cinayetin ortaya çıkmasının ardından katil kadının ifadelerinde işlediğim cinayetler ile seri katil olarak tarihe geçmek istiyorum dediği ortaya çıktı.

Advertisement

‘İlkini öldürmek istiyorum, heyecanlıyım, bana şans dile’

Flört sitelerinde Domina Cherry adını kullanan kadın, 38 yaşındaki Zayed E.’i araç kullandığı esnada boynundan bıçakladı. Aldığı derin darbeden 3 hafta sonra Iraklı adam hayatını kaybetti. Sarah M. ise kısa süre içinde yakalandı. Katilin, cinayeti işlemeden hemen önce bir arkadaşına sesli mesaj gönderdiği ortaya çıktı. Mesajda, “Şimdi dışarı çıkıyorum, ilkini öldürmek istiyorum. Heyecanlıyım. İşe yaraması için bana şans dile’’ dediği ortaya çıktı. Yapılan incelemelerde, genç kadının farklı cinayet işleme yöntemleri ile alakalı araştırma yaptığı da ortaya çıktı.

Takvim sitesinde yer alan habere göre, Sarah’ın evinde yapılan incelemelerde Amerikalı seri katillerin posterlerinin yatak odasının duvarında asılı olduğu belirlendi. Geçtiğimiz günlerde duruşması görülen katilin 12 yıl ceza aldığı belirtildi. Haberin devamı için burayı ziyaret edebilirsiniz.

(BK)

Kaynak: Takvim

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin