Ana SayfaTurizmHavayoluAlanya, Suntimes ile Dünyaya tanıtıldı

Alanya, Suntimes ile Dünyaya tanıtıldı

SunExpress Havayolları, her ay düzenli olarak yayınladığı Suntimes Dergisi’nin Ağustos-Eylül sayısında yolcularına Alanya’yı tanıttı.

Alanya’ya Türkçe ve İngilizce 5 sayfa ayıran dergi, “Bir Kültür Durağı Alanya” başlığıyla haberi sundu. Tarihi Tersane, Kızılkule, Tophane Mahallesi ve Alanya’nın kültür değerleri eski Alanya evlerinden çok özel fotoğraf karelerinin kullanıldığı dergi, SunExpress’in tüm uçaklarına konuldu.

Alanya’nın tarihi, kültürel dokusu, Selçuklu Sultanı Alaeddin Keykubad ve turizm değerleri Suntimes okuyucularına tanıtıldı. “Bir Kültür Durağı Alanya” başlığıyla sunulan haber, “Alanya; güneşi, kumu, denizi, doğal güzellikleri, sanat etkinlikleri ve mutfağının yanı sıra Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerini yaşamış 2400 yıllık mirasıyla bir kültür gezisi için ilk durağımız olmaya aday” cümleleriyle devam etti.

İlginizi Çekebilir
Alman Havayolu Türkiye’de bu şehirlere uçacak

Kaynak: www.alanya.bel.tr

Suntimes

 

İlginizi Çekebilir
Bu sene Kapıkule’den geçenler memnun mu?

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

Sosyal Medya

76,444BeğenenlerBeğen
2,883TakipçilerTakip Et
807TakipçilerTakip Et
227AbonelerAbone

Çok Okunanlar

yangınlar

Türkiye’deki yangınlar için Avrupa’da kampanya başlatıldı

Türkiye'deki yangınlar için Avrupa'da kampanya başlatıldı Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Türkiye'nin farklı noktalarında meydana gelen yangınlar nedeniyle Türk Kızılay'ı ile iş birliği içerisinde bir yardım...

İlginizi Çekebilir

Samsun Çarşamba’ya Golf sahası müjdesi

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Çarşamba’ya modern bir Golf sahası yapılması için çalışmaların sürdüǧünü açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vali İbrahim Şahin’e belediyenin...