1 milyon Euro kazanan talihlinin bundan haberi yok

686
1 milyon

Tatil

1 milyon Euro kazanan talihlinin bundan haberi yok

Geçtiğimiz yıl Alman Lotosu’ndan 1 milyon Euro kazanan talihli hala oraya çıkmadı. Loto yetkilileri, talihlinin büyük ihtimalle milyoner olduğundan habersiz olduğunu tahmin ediyor. Bu nedenle ceket veya gömlek cebinde kalmış veya çekmecede unutulan eski kuponların yeriden gözden geçirilmesi tavsiye ediliyor.

Önce 5 ve 12 Euro kazandı

1 milyon Euro isabet eden kuponun hikayesi de oldukça ilginç. Loto idaresinden verilen bilgiye göre kupon Halle kenti yakınındaki Mansfeld-Hettstedt’te oynandı. 32,10 Euro ödenerek 12 kutu dolduruldu ve ayrıca “Spiel 77” ve “Super 6” de oynandı ve kupon 28 Kasım 2019’da yatırıldı. 30 Kasım 2019’da yapılan çekilişte kupon sahibi 2 artı süper sayıyı tutturarak 5 Euro kazandı. Aynı kupona 4 Aralık 2019’da ise 12,30 Euro çıktı. Talihli iki çekilişten kazandığı parayı almak için loto bayiine gitti. Parasını aldıktan sonra kendisine Noel özel çekilişe katıldığını belgeleyen bir kupon daha verildi. 9 Aralık 2019’daki bu özel çekilişte ise bu kupona tam 1 milyon Euro çıktı. Ancak kupon sahibi o tarihten sonra bir daha ortaya çıkmadı.

İlginizi Çekebilir
SunExpres’ten yeni bagaj kuralı: Kurala uymayan ek ücret ödeyecek

Büyük ihtimalle haberi yok

Loto İdaresi, kupon sahibinin ilk iki çekilişten sonra parasını (17,30 Euro) aldıktan sonra özel çekilişten büyük ihtimalle haberi olmadığını tahmin ediyor. Bu nedenle o tarihlerde bahsedilen bölgede Loto oynayanların kuponlarını kontrol etmesi tavsiye ediliyor.

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin