Yanıma hangi bavulu alayım?

Foto: Hoyasmeg/flickr

Tatil öncesi doğru bavul seçimi çok önemli. Böylelikle hem bavulunuz, hem de içindeki eşyalarınız daha güvenli olacaktır.

İster otomobil, ister tren, isterse de gemi veya uçak yolculuğu olsun. Her seyahat şekli için ayrı özelliklere sahip bavullar tercih edebilirsiniz. Bavul üreticisi Stratic yetkilileri, “tatile göre bavul seçimi” önerilerinde bulundular:

Otomobil: Otomobilin bagajı genellikle dar olduğundan, küçük, çok sert bir materyelden olmayan bavullar tercih etmelisiniz. Böylelikle eşyalarınızı daha kolay bir şekilde aracınıza yerleştirebilirsiniz.

Gemi veya tren: Bu seyahat türünü seçenler için en uygunu dört tekerlekli bavullar. Böylelikle tren ve gemideki dar alanda daha rahat hareket edebilirsiniz.

Uçak: Bavullar en çok havaalanlarında uçağa yerleştirilirken veya indirilirken zarar görürler. Çünkü genellikle özen gösterilmeden yüklenirler, sağa sola savrulurlar. Bunun için kasası sağlam bavullar tercih edin.

Önceki İçerikTatil trafiği
Sonraki İçerikOtellerin yıldız oyunu

Sosyal Medyada Biz

76,444BeğenenlerBeğen
2,883TakipçilerTakip Et
807TakipçilerTakip Et
227AbonelerAbone

En Yeniler

yardım

Almanya dağıttığı pandemi yardım paralarını geri istiyor!

Almanya dağıttığı pandemi yardım paralarını geri istiyor! Koronavirüs salgını nedeniyle dünyada, hükümetler ekonomik zorluğa giren işletmeler için çeşitli yardım paketleri devreye koydu. Almanya’da, kapanma dönemlerini...

Çok Okunanlar

bavul

Uçakta başına bavul düşen yolcu, davasına bakacak mahkeme bulamıyor

Uçakta başına bavul düşen yolcu, davasına bakacak mahkeme bulamıyor İş için geldiği İstanbul’dan ülkesine gitmek için uçağa binen Cezayir’li iş insanının başına binmiş olduğu uçakta...

Önerilen

ıspanak

Aman dikkat: Trabzon’da 2 kişi, Giresun’da 6 kişi zehirlendi

Aman dikkat: Trabzon’da 2 kişi, Giresun’da 6 kişi zehirlendi Trabzon'da, yedikleri ıspanak içerisinde bulunan "güzelavrat" otu olarak bilinen "atropa belladonna" nedeniyle zehirlenen 2 kişi...