Reklam

Ana Sayfa Seyahat Havayolu Türkiye - Rusya uçuşları tekrar başladı

Türkiye – Rusya uçuşları tekrar başladı

Türkiye – Rusya uçuşları tekrar başladı

Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Mart ayından bu yana yapılmayan Rusya – Türkiye seferleri yeniden başladı.

Aylar sonra Moskova’dan kalkan ilk uçak İstanbul Havalimanı’na indi

Rusya ile Türkiye arasındaki uçuş yasağının 1 Ağustos’ta kalkmasıyla birlikte Moskova-İstanbul arası sefer yapan ilk uçak, aylar sonra ilk yolcuları Türkiye’ye getirdi. Sabah saatlerinde Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağıyla İstanbul’a gelen Rus turistlerin körükten geçtikten sonra alındıkları termalde kameralarla vücut ısıları kontrol edildi. Maske takan yolcular pasaport kontrolünün ardından bagajlarını alarak havalimanından ayrıldılar.

İlginizi Çekebilir
Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti fotoğrafçıları bekliyor

Rusların en çok ziyaret ettiği ülkelerden biri olan Türkiye’ye geçen ıl gelen Rus sayısı 7 milyona yakındı. 1 Ağustos’tan itibaren seyahat kısıtlamasını kaldıran Rusya’dan bu sezon gelecek ziyaretçilerin ne kadar olacağı henüz bilinmiyor.

(BY)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:
İlginizi Çekebilir
Aşı pasaportu gerçek mi oluyor?

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

- REKLAM -

Çok Okunanlar

Türkiye

“Türkler eve kapandı, ülkenin keyfini turistler çıkarıyor”

"Türkler eve kapandı, ülkenin keyfini turistler çıkarıyor" Türkiye, 17 Mayıs'a kadar tam kapanma sürecinde ancak turistler bu uygulamadan muaf tutuluyor. Hal böyle olunca plajlar turistlere...

İlginizi Çekebilir

eğlence

Türkiye’nin en büyük online eğlence festivali ile 2020’ye veda

Türkiye'nin en büyük online eğlence festivali ile 2020'ye veda Türkiye insanlığın üzerine kabus gibi çöken Koronavirüs salgınıyla anacağımız 2020’yi dev bir festivalle uğurlayacak. Türkiye’nin en...