Türk
Foto:https://www.asfiyaseaviewhotel.com/bilder
Advertisement

Türk seyahat şirketi ATR Touristik Kalkan’da otel işletmeciliğine başladı

Merkezi Almanya’nın Offenbach kentinde bulunan ATR Touristik hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Son yıllarda gerçekleştirdiği büyük atılımlarla dinamik ve güçlü bir altyapı meydana getirerek Türk acentelere uçak bileti, otel konaklama, araç kiralama ve transfer hizmeti sunan şirket, şimdi de Türkiye’de otel sektörüne yatırım yaptı. Almanya, Avusturya, Türkiye, Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, İsveç ve İngiltere olmak üzere toplamda 700 acentaya hizmet veren Türk seyahat şirketi, tur operatörü ve uçak bileti toptancılığının yanı sıra artık otel işletmeciliği de yapacak. Şirket bunun için yatırımlarını Türkiye’de Kalkan bölgesine yapma kararı aldı.

likya
Foto:www.likyaresidence.com

Otellere yatırım yaptı

2021 yaz sezonunda aşağıdaki otel ve villaları satış kanallarına ilave eden ATR Touristik, bu tesisleri Şubat 2021 itibariyle yatırımcı kimliğiyle portföyüne kattı. Villa ve otellerinde sağlıklı yaşam, farklı spor aktiviteleri gibi konseptleriyle Kalkan bölgesinde daha kaliteli tatil paketleri sunmayı hedefleyen ATR Touristik, eşsiz deniz manzaralı 34 odası bulunan, villa tipi Asfiya Sea View Hotel, yine 34 oda kapasiteli ve 5 yıldız otel kalitesindeki Likya Residence Hotel SPA ve ayrıca Kalkan Yeşilköy mevkiinde bulunan 7 adet 2+1 odalı, 2 adet de 5+1 odalı tatil villalardan meydana gelen ve muhafazakar konsepte de uygun olan ATR Villas’a (Yeşilköy Villas) yatırım yaptı.

Likya
Foto:www.likyaresidence.com

Yeni Otel Satış Kanalı: ATRHotels.com

Jüpiter rezervasyon ve satış sistemiyle Almanya’daki seyahat acentelerine B2B uçak bileti satış hizmeti ve satış teknolojisi hizmeti sağlayarak geniş bir network’e ulaşan ATR Touristik, Kalkan’daki otel ve villalarını yeni bir satış kanalı aracılığıyla acente ve son tüketiciye sunacak. İşleyiş, Jüpiter ekibi tarafından tasarlanmış olan atrhotels.com web sitesi üzerinden gerçekleşecektir.

ATR
Foto:https://www.asfiyaseaviewhotel.com/bilder

Hedefimiz Alman Pazarı

ATR Touristik Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Güleç, “Türkiye aşkıyla sıfırdan başlayan yolculuğumuzun şu anki rotası Almanya pazarında faaliyet gösteren seyahat acentelerinin “Türkiye tatili algısını” olumlu yönde değiştirmek olacak. Hedefimiz, daha çok Alman misafirimizin Türkiye’de tatil yapması” dedi.

ATR

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

 

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin