Türk Hava Yolları büyük kampanya başlattı

1403
Türk Hava

Tatil

Türk Hava Yolları uçak biletlerinde kampanya yapmaya devam ediyor. THY özel kampanyasında İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen çıkışlı veya varışlı yurtiçi uçuşlarda 99 TL fiyat fırsatı sunuyor. Kampanyalı biletlere 1 Nisan 2020 – 21 Mayıs 2020 tarihleri arasında uçulabilecek.

Kampanyanın İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı ya da varışlı yurtiçi tek yön ekonomi sınıfı uçuşlarda geçerli olduğunu belirten  Türk Hava Yolları kampanyanın Kıbrıs ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamadığını duyurdu.

İndirimin sadece THY tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerli olduğunu duyuran şirket, kampanyanın Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli olmadığını açıkladı.

THY kampanyanın 22 Nisan 2020 – 23 Nisan 2020 ve 26 Nisan 2020 – 27 Nisan 2020 tarihlerindeki uçuşları kapsamadığını aktararak, kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik ve iptale izin verilmediğini ilan etti. 99 TL’lik ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçlarının dahil olduğunu duyuran THY, promosyon biletlerinin sınırlı sayıda olduğunu açıkladı.

İlginizi Çekebilir
Almanya: 7 ayrı şehirden Türkiye'ye uçak kalkacak

Satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretleri değişkenlik gösterebileceğini duyuran THY, kampanyanın Çağrı Merkezi ve online kanallar üzerinden satın alınan biletler için geçerli olduğunu duyurdu.

(HS)

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin