TOGG
Advertisement

Togg, 6’sı Almanya ofisi için 43 yeni personel arıyor

Türkiye’nin yerli otomobili Togg için geri sayım başladı. Otomobilin üretildiği Bursa’nın Gemlik ilçesindeki tesiste çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Bir yandan da eksik pozisyonlar için personel arayışı sürüyor.

İş ilanı yayımlandı

Togg bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar da iş ilanlarını yakından takip ediyor. Bu noktada Türkiye’nin yerli ve milli otomobil projesinde çalışmak isteyenler için yeni iş ilanları yayımlandı. Almanya’daki ofis için de personel aranıyor. Avrupa’daki gurbetçi vatandaşların da değerlendirebileceği iş ilanlarını sizler için inceledik.

Stuttgart Ofisinde çalışacaklar

İlana çıkılan 43 yeni iş pozisyonunun 6’sı Almanya’daki Stuttgart ofisi için değerlendirilecek. Almanya Stuttgart ofisinde “Dağıtım Kanalı ve İş Geliştirme-Satış, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, Dağıtım Kanalı ve İş Geliştirme -Satış Sonrası, Fonksiyonel Güvenlik, Tasarım Stüdyosu / Görselleştirme Tasarımı ve Tasarım Stüdyosu / Modelleyici(Alias Design)” pozisyonları için ilan verildi.

İş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve aranan şartlar Togg’unresmi Linkedin sayfasında yer alıyor. Bu yılın sonuna doğru ilk yerli otomobilin üretilmesi ve 2023’ün mart ayında satılması hedefleniyor. Yerli otomobil ilk etapta Türkiye’de daha sonra yurt dışında satışa çıkacak

Güner Kızıl

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin