THY
Advertisement

THY’den yolculara ücretsiz boğaz turu

Türk Hava Yolları (THY), pandemi döneminde ara verdiği “Tourİstanbul” projesi kapsamında düzenlediği Boğaz turuna yeniden başladı. İstanbul’u aktarma noktası olarak kullanan yolcular, THY’nin uluslararası transit yolcularına yönelik ücretsiz şehir turuyla keyifli bir İstanbul deneyimi yaşıyor.

İstanbul Havalimanı’nda, 6-24 saat arası bağlantı süresi olan yolcular, ücretsiz şehir turlarıyla iki uçuş arasında, İstanbul’un tarihi ve kültürel değerlerini tanıma şansı buluyor. İstanbul Havalimanı’ndan “Tourİstanbul” otobüsü ile alınan yolcular, rehber eşliğinde düzenlenen İstanbul turu sonrası uçuşları için yeniden havalimanına getiriliyor.

Touristanbul’a nasıl rezervasyon yapılır?

Türk Hava Yolları aktarmalı dış hat uçuşlarınız İstanbul’a indikten sonra Touristanbul’a İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminali’ndeki Otel Masası’ndan kayıt yaptırabilirsiniz. Touristanbul sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen uçuşlarda geçerlidir. Yolcular, sadece Türk Hava Yolları’nın 235’ten başlayan stok numarası ile düzenledikleri bilet numaralarını kullanarak ücretsiz turdan faydalanabilirler.

(GŞ)

 

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin