Ana Sayfa Seyahat Havayolu THY iç hat seferlerini tamamen durdurdu

THY iç hat seferlerini tamamen durdurdu

THY iç hat seferlerini tamamen durdurdu

Yeni tip Koronavirüs (COVID-19) salgını sebebiyle Türkiye’de alınan yeni tedbirler kapsamında 30 büyükşehir ve Zonguldak’a giriş çıkışlar durdurulunca Türk Hava Yolları’nın iç hat uçuşları da iptal edildi. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter’dan yaptığı açıklama ile, son olarak 14 şehire yapılması planlanan iç hat seferlerinin durdurulduğunu bildirdi. Ekşi’nin paylaştığı mesaj şöyle:

“Koranavirüs salgını  mücadele kapsamında 30 Büyükşehirden havayolu ile de çıkışların 15 gün süreyle geçici durdurulmasından dolayı; iç hatlarda 14 Büyükşehire yapılan kısıtlı sayıdaki İç hat seferlerimiz 20 Nisan tarihine kadar iptal edilecektir.”

İlginizi Çekebilir
Yurt dışı borçlanma talebinde bulunan gurbetçiler için önemli duyuru

Yurtdışı uçuşları da 1 Mayıs’a kadar durdurulmuştu

Türk Hava Yolları, Koronavirüs salgını nedeniyle 27 Mart 2020 saat 23.59’dan itibaren tüm dış hat uçuşlarını 1 Mayıs 2020 tarihine kadar durdurmuştu. THY’nin internet sitesindeki iptal seferler bölümüne; “3 Nisan 2020 saat 23.59 itibarıyla tüm iç hat uçuşlarının 20 Nisan 2020 tarihine kadar durdurulmuştur” ifadesi de eklendi.

(BY)

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

İlginizi Çekebilir
Koronavirüs salgınında yeni vaka sayısı tekrar binin altında

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Çok Okunanlar

seyahat

Başkasının Kovid-19 testiyle seyahat etmeye çalışan kişiye hapis cezası

Başkasının Kovid-19 testiyle seyahat etmeye çalışan kişiye hapis cezası Belçika'da başkasına ait Kovid-19 test sonucuyla ülke dışına gitmek isteyen bir kişiye 1 yıl hapis cezası...

İlginizi Çekebilir

Fazla sigaraya ceza

Almanya'ya Bulgaristan, Macaristan veya Romanya'dan 300 adetten fazla sigara getiren yolcuları para cezası bekliyor. Avrupa Birliği ülkelerinde sigaraya yeni kısıtlamalar getiriliyor. Örneğin Almanya 1 Ocak...