Pegasus

Pegasus’tan ücretsiz değişiklik ve açık bilet hakkı

Pegasus, yangından etkilenen illerden seyahat eden yolcularına çeşitli kurallar dahilinde cezasız iade, ücretsiz değişiklik ve açık bilet hakkı tanınacağını açıkladı. Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Türkiye’nin çeşitli illerinde gerçekleşen yangınların derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Yangından etkilenen illerden kalkışlı, varışlı ve aktarmalı tüm tarifeli seferlerimizde seyahat edecek misafirlerimiz için aşağıdaki kurallar doğrultusunda cezasız iade, ücretsiz değişiklik ve açık bilet hakkı tanınacaktır. Bilet değişiklik ve iptal işlemleriniz için 0850 250 67 02 numaralı  çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Mevcut Biletin Seyahat Tarihi: 29.07.2021 – 08.08.2021 olmalıdır.

Mevcut Biletin Satın Alınma Tarihi: 29.07.2021 ve öncesinde düzenlenmiş olmalıdır.

Değişiklik Koşulları;

  • Uçuşa 2 saat kalana kadar açık bilete cezasız değişiklik yapılacaktır.
  • Tarih değişikliği taleplerinde, yeni rezervasyonun 15 Ağustos 2021 ( dahil ) tarihine kadar yapılacak seferlerde olması şartı ile değişiklik cezası ve ücret farkı tahsil edilmeksizin değişiklik işlemi yapılacaktır.

İade Koşulları;

  • Uçuşa 2 saat kalana kadar cezasız iade yapılacaktır.
  • No show durumda kurallar dahilinde işlem yapılır.

Ülkemizin birçok farklı noktasında meydana gelen orman yangınlarından etkilenen bölgelerde mağdur olan vatandaşlarımıza ve çalışmalarda yer alan ekiplere destek olmak amacıyla kamu veya özel kurum, kuruluşların ve yardım derneklerinin taşımak istediği yardım malzemelerini ilgili bölgelere ücretsiz olarak taşıyoruz.pegasuscargo@flypgs.com adresi üzerinden ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Derin bir üzüntüyle yangın felaketinin bir an önce kontrol altına alınmasını temenni ediyoruz.”

(GŞ)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

 

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin