Pegasus

Pegasus’tan kampanya: Türkiye’ye 39,99 Euro’ya uçak bileti

Pegasus havayolları  yurtdışına indirim kampanyası başlattı. Kampanyaya göre biletlerini 13 Şubat’a kadar havayolundan alanlar 14 Şubat – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında Türkiye biletlerini 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla alabilecekler. Üstelik yurt içindeki aktarmalı uçuşu da sadece ek 1 Euro ödeyerek memleketlerine geçebilecekler. Kampanyadan faydalanmak için son gün 13 Şubat!

Advertisement

Kampanyanın diğer detayları şunlar

Duyurunun Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm Türkiye varışlı yurt dışı uçuşlarında ve tüm yurt içi bağlantılarında geçerlidir.

Ücret: Yurt dışından Türkiye varışlı uçuşlarda yurt içi aktarması 1€.

Koltuk Adedi: 39,99€’dan toplamda 5.000 koltuk satışa sunulmuştur. Başlangıç ve üzerindeki tüm ücret sınıflarından sunulan koltuk adedi ise toplam 600.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda başlangıç ücretleri değişecek ancak yurt içi aktarma uçuşlarından 1€ tahsil edilmeye devam edecektir.

Kampanya www.flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması ve acentelerden satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu yurt dışı uçuşlarda Süper Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt dışında Süper Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

  • Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.
  • Değişiklik yapılan uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler ile ilk uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler arasında ücret farkı var ise, yalnızca her bir ücret farkını ödeyerek ancak ceza ödemeden biletinizi değiştirebilirsiniz.
  • Cezasız değişiklik hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz.
  • Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kuralları’nda belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.
  • Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, ücret duyurusu süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ücret duyurusu şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

(GŞ)

 

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin