pegasus
Advertisement

Pegasus’tan 1 Euro’ya uçak bileti kampanyası

Pegasus Havayolları yurtdışı uçuşlarına özel bir kampanya başlattı. Kampanyaya göre biletlerini 17 Ağustos’a kadar Flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından alanlar 1 Kasım 2022 – 25 Mart 2023 uçuş tarihli yurt dışı biletleri BolBolllulara özel 1 Euro. Bu fiyata vergiler dahil değil.

Kampanyanın diğer detayları 

Satış Tarihi: 15-17 Ağustos 2022 (Türkiye yerel saatine göre 15 Ağustos 2022 saat 00:01’den itibaren 17 Ağustos 2022 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 1 Kasım 2022 – 25 Mart 2023

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Aşağıda listelenen yurt dışı uçuşlarında toplam 80.000 koltuk için geçerlidir.

Ücret: Yurt dışı: 1€ + Vergiler (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Koltuk Adedi: Ücret duyurusu, ilgili ücret sınıfından sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup toplam 80.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda ücretler değişecek ve bu ücret duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Ücret duyurusu sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.

Ücret duyurusu yurt dışı uçuşlarında Süper Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt dışında Süper Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir.

Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Ücret duyurusu kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kuralları’nda belirtilen iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, ücret duyurusu süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ücret duyurusu şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Yurt Dışında Geçerli Olan Hatlar bu linkte:https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/yurt-disina-1-euro-vergilerle-seyahat-et?v=5

(GŞ)

 

 

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin