Ana Sayfa Seyahat Havayolu Pegasus yolcuları 1 Haziran'a kadar nasıl uçacak?

Pegasus yolcuları 1 Haziran’a kadar nasıl uçacak?

Pegasus yolcuları 1 Haziran’a kadar nasıl uçacak?

İçişleri Bakanlığı, tam kapanmanın sona erdiği 17 Mayıs – 1 haziran tarihleri arasındaki kademeli normalleşme kurallarını yayınladı. O tarihler arasında uçuşu olan vatandaşlar yolculuklarını gerçekleştirip gerçekleştiremeyecekleri konusunda tedirgin olurken, Pegasus havayolundan  konuyla ilgili duyuru geldi.

Yolcular seyahat izin belgesi almalı mı?

Pegasus Havayolları, 17 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında kısıtlamaların geçerli olduğu saatlerde, yolcuların seyahat izin belgesine ihtiyaç duymadan biletlerini göstererek uçuş yapabileceklerini bildirdi.

Havayolları, Twitter hesabından şu duyuruyu yaptı:

“17 Mayıs’tan 1 Haziran 2021’e kadar uygulanacak olan kademeli normalleşme sürecinde uçuşu olan misafirlerimiz, seyahatlerine ait mobil uçuş kartı, bilet görüntüsü gibi uçuşu olduğuna dair bir belge ibrazı ile seyahatlerini gerçekleştirebilirler.”

(BY)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:
İlginizi Çekebilir
Koronavirüs gölgesindeki Avrupa'da yaz tatili nasıl olacak?
İlginizi Çekebilir
Otel konforunda seyahat

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Çok Okunanlar

bilgi

Bankadan, Almanya’da yaşayan gurbetçilere bilgi paylaşımı uyarısı

Bankadan, Almanya'da yaşayan gurbetçilere bilgi paylaşımı uyarısı Geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararı sonrası yürürlüğe giren Otomatik Bilgi Paylaşımı Anlaşması kapsamında, yurt dışında ikamet...

İlginizi Çekebilir

bulaşma

Önemli uyarı: Rüzgarlı havalarda virüsün bulaşma riski artıyor!

Önemli uyarı: Rüzgarlı havalarda virüsün bulaşma riski artıyor! Dünya genelinde 35 milyondan fazla kişiye yayılan Koronavirüs salgınıyla mücadelenin en önemli kurallarından sosyal mesafe için rüzgar...