ölen

Ölen gurbetçinin sürüklendiğinin görüntüleri ortaya çıktı

Beşiktaş’ta kaldığı lüks otelde 7. kattan düşerek ölen Ebru Cizdam’ın dini nikahlı eşi tarafından koridorda sürüklendiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde odadan kaçmaya çalışan Cizdam, dini nikahlı eşi Özgür Aydoğan tarafından şiddet görerek otel koridorunda sürükleniyor.

Advertisement

Beşiktaş’ta bulunan lüks otelde geçtiğimiz haftalarda yaşanan olayda inşaat firması sahibi Ebru Cizdam, 7. kattan düşerek hayatını kaybetmişti. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında olay sırasında Cizdam’ın yanında olduğu öğrenilen 26 yıllık dini nikahlı eşi Özgür Aydoğan gözaltına alınmış ve eşini otelden aşağı attığı gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

7.kattan düşerek ölen Ebru Cizdam’ın Özgür Aydoğan ile olaydan önce kavga ettiği ortaya çıktı. Otelin güvenlik kamera kayıtlarına yansıyan görüntülerde Özgür Aydoğan ve Ebru Cizdam’ın olay günü 00:56’da 7’inci katta bulunan odalarına çıkıyor. Bu sırada Aydoğan ile tartışan Ebru Cizdam odaya girmek istemiyor. Ancak eşini yerlerde sürükleyen Özgür Aydoğan, Cizdam’ı odaya sokmaya çalışıyor. Bir süre sonra eşinin elinden kurtulan Cizdam, koridorda kaçmaya başlıyor. Otel odası önünde bir süre cebinden bir şey arayan Aydoğan ise daha sonra Cizdam’ın peşinden gidiyor.

 

Kadın Hamburg’da yaşıyordu

Hamburg’da yaşadığı öğrenilen Ebru Cizdam Ve Özgür A. 25 Şubat günü İstanbul’a geldiği ve olaydan birkaç saat evvel alkol aldığı, otel girişinde ise sürekli olarak tartıştığı ifade edilmişti.

(İHA)

 

Advertisement

1 YORUM

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin