Koronavirüs mahalle berberlerini online randevu sistemine yöneltti

115
Koronavirüs

Koronavirüs mahalle berberlerini online randevu sistemine yöneltti

Türkiye’deki koronavirüs vaka sayısının kontrol altına alınmasıyla başlayan normalleşme sürecinde belirli şartlarda çalışmalarına izin verilen berberler teknolojiden destek aldı.

Normalleşme sürecinde açılmasına izin verilen güzellik salonları, kuaförler ve berberlere getirilen randevu sistemi koşulu, sektördeki yöntemleri değiştirdi. Önce klasik yöntemlerle randevu almaya başlayan bu işletmeler , bir süre sonra yığılma ile baş edemeyince online sisteme geçmek zorunda kaldı. DinamikCRM kurucusu Yahya Ekinci, bu süreçte işletmelerin, hem programlarını düzenleyecek hem de randevularda yapılacak işlemleri kayıt altına alacak yazılımlara yöneldiğini söyledi.

Online Sistemler Çağ Atlattı

Mahalle berberlerinin dahi online randevu sistemine geçtiği bir dönemden geçtiğimize dikkat çeken Ekinci, “Bugün bilindiği üzere randevu almadan berberlerden dahi hizmet alamıyoruz. Bu nedenle birçok işletme, deftere not tutmak yerine kolayca entegre olabildikleri bulut tabanlı randevu sistemlerini tercih ediyor. Bu sayede hiç akla gelemeyecek sektörler bile bu tür yazılımlarla çağ atladılar. Dolayısıyla daha sistemli bir şekilde ilerleyerek, gelecek günlerin hesabını kolayca tutabilirler. Ayrıca sms ve e-posta gibi müşteriye ulaşabilecek kaynaklar ile programı eşleştirirlerse müşterilerine tüm randevu bilgilerini atabilir, onlarla rahatça iletişime geçebilirler. ” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir
Gümrük kontrolü: 25 bin Euro'ya el konuldu

(BY)

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/turizmavrupa

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin