Euro
Foto: https://tr.wikipedia.org/

Kedisine şiddet uygulayan futbolcuya 300 bin Euro ceza!

İngiltere’de Premier Lig ekiplerinden olan West Ham United forması giyen Fransız futbolcu Kurt Zouma, kendi evinde beslediği kediye tekme attığı görüntülerin medyaya yansıması gündeme oturdu. Artı33’te yer alan habere göre kediye futbol topuna vurur gibi tekme atan futbolcu ve olay anında yanında bulunan kişilerin kahkaha attığı görülüyor. 27 yaşındaki futbolcunun kedisine uyguladığı şiddet bu kadarla bitmedi. Evinin içinde kovaladığı kedisine ayakkabı fırlatıp, yakaladıktan sonra yüzüne tokat atan futbolcu, olayın ardından gerçekleşen maç boyunca yuhalandı.

Advertisement

West Ham United’ın, Kurt Zouma’ya 300 bin Euro ceza verdiği ve bu cezanın maaşından kesileceği açıklandı. Verilen bu cezanın, uygulanabilir en yüksek para cezası olduğu kaydedildi.

Kediler emin ellerde!

RSPCA (Kraliyet Hayvanlara Karşı Zulmü Önleme Derneği), Fransız futbolcunun eziyet ettiği kedileri sahiplenerek, futbolcunun elinden kurtardı. Soruşturmanın tamamlanmasına kadar ki sürede kediler, RSPCA tarafından korunacak. Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

(BK)

 

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin