Ana Sayfa Sılayolu Kaçak sigaralar burada bile yakalandı

Kaçak sigaralar burada bile yakalandı

Alman gümrük memurları, Avusturya üzerinden gelen bir araçta yaptıkları röntgen aramasında çok sayıda kaçak sigara yakaladılar.

 Ülkeler arası yolculuk yapanlar kaçak ürün sokmak için her yolu deniyorlar. Avusturya’dan Almanya’ya geçiş yapan şüpheli bir aracı durduran Alman gümrük memurları, ilk bakışta kaçak ürün bulamadılar. Ancak daha sonra özel röntgen cihazı ile bütün aracı tarayan uzmanlar, kaçak sigaraların gizlendiği yeri fark ettiler.

Fotoğrafta da işaretlendiği gibi sigaralar aracın çatı altına ve yedek tekerin içinde bulundular. A8 otoyolunu kullanarak Salzburg üzerinden Münih’e yolculuk yapmak isteyen Bulgar araç sahipleri hakkında yasal işlem başlatıldı. ele geçen 11.300 sigara ise imha edilecek.

 

İlginizi Çekebilir
Tebrikler : Hannover'e Türk kökenli Belediye başkanı
İlginizi Çekebilir
Sılayolu'nda paranızdan olmayın, dostlarınızı uyarın!

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Çok Okunanlar

test

Türkiye’ye gideceklerin test parası ne kadar tutuyor?

Türkiye'ye gideceklerin test parası ne kadar tutuyor? İngiltere'deki bazı test şirketlerinin 48 pounda mal olan Covid-19 PCR testi için tatilcilerden 399 pound aldığı iddia edildi....

İlginizi Çekebilir

Konut,daire,et

Türkiye’de ayda 235 TL’ye daire satılıyor

İstanbul'da daire fiyatları ateş pahası ancak Anadolu'da ayda 235 TL'den başlayan fiyatlara ev sahibi olmak mümkün. Detaylar haberde... TOKİ Türkiye'nin dört bir yanına binalar dikiyor...