Ana Sayfa Memleketim Belediyeler İstanbul’da maç dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul’da maç dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul’da maç dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul Valiliği, kentte bugün Galatasaray-Yeni Malatyaspor arasında oynanacak Süper Lig futbol müsabakası dolayısıyla 17.30’dan itibaren trafiğe kapatılacak yolları ve alternatif güzergahları duyurdu.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, “TEM kuzey yan yoldan Cendere Caddesi’ne bağlantı yolu, Kağıthane’den gelip Azerbaycan Caddesi’nden Metin Oktay Caddesi’ne bağlanıp TEM kuzeye bağlantı yolu Metin Oktay Caddesi iki yönlü olarak hem Kağıthane’den TEM’e bağlantı yolu hem de TEM kuzey yan yoldan Vadi İstanbul’a bağlantı yolu, Kemerburgaz’dan gelip Azerbaycan Caddesi’nden Vadi İstanbul köprüsünden Metin Oktay Caddesi’ni takiben TEM kuzeye bağlantı yolu” trafik akışına kapatılacak.

Alternatif yollar ise TEM kuzey yol Hasdal bağlantı yolu ve Büyükdere Caddesi Maslak Ayazağa Caddesi Ayazağa Cendere Caddesi Azerbaycan Caddesi olarak belirlendi.

İlginizi Çekebilir
Salgında son 24 saatte 63 kişi hayatını kaybetti

(Aj)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

 

İlginizi Çekebilir
Sultan Ahmet Meydanı’ndaki manzarayı kaçırmayın

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Çok Okunanlar

seyahat

Başkasının Kovid-19 testiyle seyahat etmeye çalışan kişiye hapis cezası

Başkasının Kovid-19 testiyle seyahat etmeye çalışan kişiye hapis cezası Belçika'da başkasına ait Kovid-19 test sonucuyla ülke dışına gitmek isteyen bir kişiye 1 yıl hapis cezası...

İlginizi Çekebilir

Hollanda’da hızlı giden yandı

Hollanda'da yılbaşından itibaren trafik cezalarına zam yapıldı. Özellikle şehir içinde hız ihlali yapanlar yandı. Hollanda yeni yıl ile birlikte trafik cezalarını da arttırdı. Trafiği daha...