uzun

Havalimanında uzun süre beklememek için ne yapmalıyım?

Uçakla seyahat edecekler şu günlerde havalimanlarında uzun bekleme süreleri ile karşılaşabilirler. Eğer uçağınızı kaçırmak istemiyorsanız havalimanına erken gitmenizde fayda var. Bir çok havalimanında yer personel sayısında sıkıntı yaşanıyor. Buna bir de olası grevler eklenince durum daha da kötüleşiyor. Konu hakkında bir uyarıda bulunan havayolu şirketi Sunexpress, şu bilgileri paylaştı:

Advertisement

Öncede yapın

“Tatil destinasyonlarına uçuşların artması ve Avrupa’daki bazı havalimanlarında yer personeli sayısının yetersiz olması nedeniyle, misafirlerimiz Check-in, pasaport veya güvenlik kontrollerinde daha uzun bekleme süreleriyle karşılaşabilmektedir. Bizimle sorunsuz bir yolculuk geçirmeniz adına aşağıda paylaştığımız önerileri dikkate almanızı rica ederiz:

Havalimanına vaktinde gelin: Tüm dış hat uçuşlarımız için havalimanlarında check in işlemi, kalkış saatinden yaklaşık 2,5 saat önce başlar ve kalkışa 45 dakika kala sona erer.

Mümkün olan her yerde online check-in hizmetimizi kullanın: Havalimanında zaman kazanmak ve teması minimumda tutmak için, evinizdeyken son derece kolay ve kullanışlı online check-in hizmetimizden yararlanın.”

(A)

 

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin