Ana SayfaGündemAvrupaHavaalanına giderken 80.000 Euro kaybetti

Havaalanına giderken 80.000 Euro kaybetti

Günün haberi hiç şüphesiz Almanya’dan. Bir yolcu, Münih Havaalanı‘na giderken içinde 80.000 Euro bulunan çantasını metroda unuttu. Bakın sonra neler oldu..

“Bu kadar da olmaz denilen” olay Almanya’da bulunan bir işadamının başına geldi. İsrail vatandaşı, memleketine uçmak üzere Münih Havaalanı’na giderken sırt çantasını metroda (S8 hattı) unuttu. İşin ilginç yönü, çantanın içinde tam 80.000 Euro olması.

Adamın şansına çanta metrodaki bir kadın yolcu tarafından bulundu ve karakola teslim edildi. Polis, içinde 500 Euro’luk banknotların bulunduğu çantayı kimin teslim ettiğini bilmiyor. Çünkü kadın acelesi olduğu için kimliğini belirtmeden karakoldan ayrıldı.

Güvenlik güçleri çantadan çıkan bilgilerin yardımı ile sadece bir kaç ssat sonra sahibine ulaştı. İşadamı, şirketine ait para ile ilgili inandırıcı bilgiler verince para kendisine teslim edildi.

İlginizi Çekebilir
Sırbistan gümrüğü Türk yolcuların paralarına el koydu

İşleri nedeniyle 3 günlüğüne Almanya’ya gelen kişi “Metrodan inerken çantayı koltuğun üzerinde unutmuşum” dedi.

İlginizi Çekebilir
Sırbistan gümrüğü Türk yolcuların paralarına el koydu

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

Sosyal Medya

76,444BeğenenlerBeğen
2,883TakipçilerTakip Et
807TakipçilerTakip Et
227AbonelerAbone

Çok Okunanlar

sınır

Sırbistan/Bulgaristan sınır kapısını kullanacaklara uyarı

Sırbistan/Bulgaristan sınır kapısını kullanacaklara uyarı Yıllık izinlerini Türkiye'de geçirmek için yola çıkan gurbetçilerin başta Kapıkule Sınır Kapısı olmak üzere diğer gümrük kapılarından geçişleri sürüyor. Birçok...

İlginizi Çekebilir

İflas

YİNE ÖGER YİNE İFLAS…

Bir zamanlar Almanya’nın en ünlü turizmcileri arasında yer alan ancak daha sonra iflasını açıklayarak piyasadan kopan Vural Öger’in ardından şimdi bir iflas haberi daha...