Reklam

Ana Sayfa Seyahat Havayolu Frankfurt Havalimanı’nda test merkezi açıldı: Testin fiyatı ne kadar?

Frankfurt Havalimanı’nda test merkezi açıldı: Testin fiyatı ne kadar?

Frankfurt Havalimanı’nda test merkezi açıldı: Testin fiyatı ne kadar?

Normalleşme sürecine giren ülkeler koronavirüsün daha fazla yayılmaması için önlemler almaya devam ediyor. Ülkeler arası seyahatlerde alınan önlemlerden biri de havalimanlarında koronavirüs testinin yapılması. Geçtiğimiz ay Viyana havalimanında açılan test merkezi şimdi de Almanya’nın en büyük havalimanı Frankfurt’ta açıldı. DW Türkçe’de yer alan habere göre test merkezi 31 Temmuz 2021’e kadar faaliyet gösterecek. Bir gün önceden veya uçuş günü testlerin yapılacağı havalimanında yolcular dışındaki kişilerin de test yaptırabileceği ifade edildi.

Üç saatte sonuç veren hızlı testin ücreti ise 139 Euro

Koronavirüs testinin sonuçları altı ila sekiz saat içinde alınabilecek. Standart testin fiyatı 59 Euro, üç saatte sonuç veren hızlı testin ücreti ise 139 Euro. Sonuçlar cep telefonuna dijital dosya olarak gönderilecek.

İlginizi Çekebilir
Tatilden dönenler uzun test kuyruklarına hazırlıklı olsunlar

Frankfurt Havalimanı test merkezinde ilk aşamada kapasite saatte 300 test. Yetkililer, gerek duyulması halinde kapasitenin sorunsuz bir şekilde artırılabileceğine dikkat çekti. Şu an merkezde testlerin yapıldığı sekiz kabin bulunuyor.

(A)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

- REKLAM -

Çok Okunanlar

pandemi

Pandemi döneminde Almanya’da yazlık fiyatları arttı

Pandemi döneminde Almanya’da yazlık fiyatları arttı Genel olarak kiraların yüksekliğinden sıkça şikayet edilen Almanya’da, pandemi döneminde yazlık fiyatları da etkilendi. Pandemi nedeniyle otele gitmekten çekinen...

İlginizi Çekebilir

şirket

Yurtdışından getirilen şirket araçlarının yurtta kalış süresi uzatıldı

İzin sezonunda olduğumuz şu günlerde yurtdışından arabayla gelen gurbetçilerde artış yaşanıyor. Gurbetçilerin birçok ülkeden geçerek memleketlerine varmak için bazı gümrük kurallarına dikkat etmesi gerekiyor....