para kazanma

Evden çıkmadan para kazanma yöntemi

Günümüz gelişen teknolojileri ile birlikte tam zamanlı çalışma modelinin yanında çeşitli çalışma ve kazanç elde etme modelleri varlığını ortaya koymaya başladı. Eski eşyalarını satıp yerine yenilerini almak ya da bunları nakit’e çevirmek için Türkiye’de çeşitli uygulamalar kullanılıyor. Şimdi size bu uygulamalar ile aynı işlevi gören ve Almanya’da tercih edilen uygulamadan bahsedeceğiz.

Advertisement

İkinci el kıyafet alım ve satımı gerçekleştireceğiniz ‘Vinted’ uygulaması ile kullanmadığınız ürünlerin satışını gerçekleştirebilir, bunların yerine kıyafet ve eşya yahut nakit edinebilirsiniz.

Uygulama içinde çeşitli kategorilerde uygun fiyatlı ürün bulabileceğiniz gibi indirimli olarak satın aldığınız ancak daha pahalıya satış yapmak istediğiniz ürünleri Verkaufen’a dokunarak satış için hazırlayabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde pazarlık yapma şansınızda mevcut. Telefon uygulaması ile sizlerde kullanmadığınız ürünleri elden çıkarabilirsiniz. Peki, sizin bu şekilde gelir elde ettiğiniz başka mobil uygulamalar var mı?

(BK)

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin