Danimarkalı sanatçı
Advertisement

Danimarkalı pop müzik sanatçısı Johnny Hansen, son klibini Alanya’da çekti. Klip Alanya tanıtımına önemli katkı sağlayacak.

Danimarkalı pop sanatçısı Johnny Hansen yıllar önce ‘Hey Hey Alanya’ isimli şarkısıyla Danimarka müzik listelerinde haftalarca ilk sıralarda yer almıştı. Alanya sevdalısı pop sanatçı son klibini yine Alanya’da çekti. Eşi Gitte Hansen ile Alanya Teleferik’de Danimarka’nın yüksek tirajlı magazin gazetecilerine açıklamalar yapan Johnny Hansen, “Açıkça söyleyebilirim ki bizler ailece Alanya sevdalılarıyız. Son albümümde yer alan bir şarkıya Alanya’da yeniden klip çalışması yaptığım için çok sevinçliyim. Klip Danimarka’da yılbaşında yayınlanacak” dedi.

Çekilen klibin ve Danimarka basınında çıkacak röportajların Alanya tanıtımına önemli katkılar sağlayacağını söyleyen Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Alanya ve ülkemiz adına kendisine teşekkür ediyoruz. Böylesine değerli sanatçıların yanımızda olması bizler için bir avantaj. Danimarka halkına Alanya’dan selamlar yolluyoruz” dedi.

Kaynak: www.altid.org.tr

Danimarkalı sanatçı

Danimarkalı sanatçı
Fotoğraflar: www.altid.org.tr
Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin