Ana SayfaGadgetsCorendon havayolunda indirimin bitmesine az kaldı

Corendon havayolunda indirimin bitmesine az kaldı

Corendon havayolunda indirimin bitmesine az kaldı

Corendon Airlines’in erken rezervasyon kampanyası 22 Temmuz 2021 Perşembe günü son buluyor. 22 Temmuz’a kadar alınacak ve 01 Kasım 2021 – 30 Nisan 2022 arasında gerçekleşecek uçuşlarda erken rezervasyon imkanı sağlayan kampanyada,  uçuşun olduğu tarihe bağlı olarak bilet tutarı üzerinden yüzde 10, 15 ve 25 arasında değişen oranlarda indirim uygulanıyor.

Gidiş dönüş bilet alana ekstra indirim

Corendon Airlines’ın uçtuğu tüm destinasyonlar için geçerli olan kampanya kapsamında, dönüş uçuşlarını beraber almak isteyenlere ise dönüş uçuşları için ayrıca yüzde 10 indirim imkanı sağlanıyor. Eco, Flex ve Premium olmak üzere bütün uçuş tiplerinde geçerli olan kampanya kapsamında alınan dönüş biletlerinde uygulanan yüzde 10 indirimi ise, başka kampanyalarla birleştirerek bilet fiyatlarını daha ucuza getirebilmek de mümkün.

İlginizi Çekebilir
Yüzde 50 indirim

(SA)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:
İlginizi Çekebilir
Yüzde 50 indirim

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

Sosyal Medya

76,444BeğenenlerBeğen
2,883TakipçilerTakip Et
807TakipçilerTakip Et
227AbonelerAbone

Çok Okunanlar

sınır

Sırbistan/Bulgaristan sınır kapısını kullanacaklara uyarı

Sırbistan/Bulgaristan sınır kapısını kullanacaklara uyarı Yıllık izinlerini Türkiye'de geçirmek için yola çıkan gurbetçilerin başta Kapıkule Sınır Kapısı olmak üzere diğer gümrük kapılarından geçişleri sürüyor. Birçok...

İlginizi Çekebilir