Reklam

Ana Sayfa Aktuel Haberler Aşı olana bira bedava

Aşı olana bira bedava

Aşı olana bira bedava

Dünyada pek çok ülke vatandaşlarını koronavirüse karşı aşılama programlarına başladı. Sırası gelince sağlık kuruluşlarına koşan da var, aşı olmaya ikna edilmesi gereken de. Ülkeler vatandaşlarını aşı olmaya ikna etmek için farklı kampanyalar da düzenliyor.

Daha önce aşı olan gençlere 100 dolar dağıtacağını duyuran Amerika Birleşik Devletleri’nin Batı Viginia Eyaleti’nden sonra, New Jersey’de de Covid-19 aşılamasını teşvik etmek için farklı bir uygulama başlatıldı.

Aşı kartı gösterenler ücretsiz birayı alacak

New Jersey’de koronavirüs aşısı olanlara bira kampanyası duyuruldu. New Jersey Eyaleti Valisi Phil Murphy, Mayıs ayında Covid-19 aşısının ilk dozunu olan 21 yaş üstü herkese, aşı kartlarını göstermeleri şartıyla bira verileceğini açıkladı. İlginç kampanyayı Twitter hesabından duyuran Murphy, katılanların ücretsiz bira alabileceği işletmelerin listesini de paylaştı.

(BY)

Haberleri kaçırmamak için bizi takip edin:
İlginizi Çekebilir
ABD ve NATO Afganistan’dan çekiliyor
İlginizi Çekebilir
Almanya'nın bu eyaletinde sokağa çıkma yasağı uzatıldı

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

- REKLAM -

Çok Okunanlar

İstanbul

İstanbul havalimanları en sakin arife günlerinden birini geçiriyor

İstanbul havalimanları en sakin arife günlerinden birini geçiriyor Yeni tip koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma"nın Ramazan Bayramı'nı kapsaması nedeniyle İstanbul havalimanları en sakin...

İlginizi Çekebilir

hasankeyf

12 bin yıllık tarih dinamitle patlatılıyor mu?

Sosyal medyada 12 bin yıllık Hasankeyf’teki tarihi kayalıkların dinamitle patlatıldığına dair görüntülerin tepki çekmesi üzerine Batman Valiliği açıklama yaptı. Batman’ın tarihi Hasankeyf antik kentinin yapılan...