uçağa

7,99 Euro’ya uçağa hızlı binme imkanı

Havayolu şirketleri uçuşun yolcular için daha konforlu olması için yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Özellikle check in işlemleri, uçağa binme süresi ve bagaj bekleme süresi, yolcuların en çok şikayet ettiği konular arasında yer alıyor.  Avrupa’da farklı noktalardan Türkiye’ye uçuşlar düzenleyen Sunexpress, tam da bu konular ile ilgili yeni bir hizmeti tanıttı.

Advertisement

Rahat yolculuk yapacak

Sunexpress, bundan böyle yolcularına “SunPriority” paketi ile bütün işlemleri hızlı tamamlama imkanı sunacak. Uçak biletine ek olarak satın alınabilen paket sayesinde yolcu havalimanında daha az bekleyecek ve rahat ve konforlu bir şekilde uçabilecek.

Kuyrukta beklemeyecek

Şirketten verilen bilgiye göre paleti satın alan yolcu şu kolaylıklardan faydalanacak:

– Ayrı ve kuyruk olmayan bir check in şalterinden bilet işlemlerini yaptırıp bagajını verebilecek.

– Uçağa ilk bu paket sahipleri alınacak.

– Uçaktan indikten sonra ilk bu paket sahiplerinin bagajları teslim edilecek

Avrupa uçuşlarında satın alabilirsiniz

Yani yolcu her noktada en az süre beklemiş olacak ve uzun kuyruk stresinden kurtulmuş olacak. Verilen bilgiye göre paketi Basel, Berlin, Köln-Bonn, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Münih, Stuttgart, Viyana ve Zürih kalkışlı bütün Türkiye uçuşlarında satın almak mümkün. Konforlu uçuşun fiyatı ise kişi başına 7,99 Euro’dan başlıyor. Yolcular konfor paketini internetten bilet satın alırken veya daha sonra işlem tamamlandıktan sonra da ek olarak satın alabilecekler.

(A)

Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin