olabilirsiniz
Advertisement

1,3 milyon Euro kazanmış olabilirsiniz

Almanya’da bir talihli 3 Eylül 2022’de yapılan sayısal Loto çekilişinde 1,3 milyon Euro kazandı. Ancak kişi belkide bu miktarı kazandığından henüz habersiz. Çünkü Alman Loto İdaresi’nden verilen bilgiye göre talihli henüz ortaya çıkmadı. Yetkililer “Bazen Loto oynayanlar yatırdıkları kuponu bir çekmeceye koyuyor ve aylarca bakmıyorlar. Belki de talihli henüz kuponunu kontrol etmedi” yorumunda bulunuyorlar.

18, 65 Euro yatırmış

Verilen bilgiye göre cumartesi günü yapılan çekilişte 3, 6, 36, 39, 43 ve 49’un işaretlendiği kupon altı doğru rakamla 1 milyon 301 bin 652 Euro kazandı. Kuponun anonim yatırıldığına dikkat çeken yetkililer “Kupon Bavyera Eyaleti’ndeki Unterfranken bölgesinde yatırıldı. Yatıran kişinin kimliği belli değil. Ancak kendisi Loto İdaresi’ne başvurursa kim olduğunu anlayacağız. Kupon 18,65 Euro ödenerek yatırılmış. “6 aus 49” oyunu haricinde “Spiel 77” ve “Super 6″ şans oyunlarına da katılmış ancak ek oyunlarda bir şey kazanamadı” bilgisini verdiler.

2025’e kadar vakti var

Peki milyoner olan talihlinin parasını alabilmesi için ne kadar zamanı var? Loto yetkilileri “Talihli 2025 yılına kadar parayı alabilir. Yani son gün bile ortaya çıksa parasını alabilir. Ancak süreyi geçirirse parayı alamaz” dediler. Bu arada aynı çekilişte “Sieger-Chance” adlı oyuna katılan bir talihli 3546706 rakamlarıyla 1 milyon Euro kazandı. Bavyera ve Hessen’den iki talihli de kişi başına 10.000 Euro kazandılar.
(A)
Advertisement

Yorum Yaz

Yorumunuzu Yazın.
Adınızı Girin